O FIRMIE

 

Butzbach w Polsce

działa nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo firma Butzbach otworzyła oddział w Polsce – Butzbach Poland z siedzibą k. Warszawy. Oprócz pomieszczeń biurowych zlokalizowana była część produkcyjna. Dekadę później, z powodu zmian organizacyjnych w firmie Butzbach GmbH, polski oddział został zamknięty, a Autoryzowanym Partnerem na terenie Polski została firma Torsystem Butzbach.

Torsystem Butzbach to spółka w 100% z polskim kapitałem, która oferuje bramy marki Butzbach oraz wszelkiego innego typu bramy przemysłowe. Oprócz bram Torsystem jest producentem systemów przeładunkowych.

Naszym celem

 

jest przede wszystkim satysfakcja nabywcy, dlatego też postaraliśmy się o rozbudowaną sieć obsługi klienta w całej Polsce, która daje Państwu wsparcie w kompleksowej realizacji projektu, a także gwarantuje szybki i tani serwis. Zespół doświadczonych specjalistów daje nam możliwość dostosowania się do spersonalizowanych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto dysponujemy gronem doradców, którzy w kompetentny sposób pomogą Państwu szybko rozeznać się w możliwościach realizacyjnych każdego projektu. Najwyższą jakość naszych produktów zawsze traktujemy jako zobowiązanie wobec tych, którzy nam zaufali.

 

brama segmentowa szklana
bramy hangarowe

Nowoczesne rozwiązania

techniczne, a także wysokie walory estetyczne produktów Butzbach od wielu lat wyróżniają naszą markę na rynku producentów bram przemysłowych w Europie. Od początku działalności dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów, co pozwoliło nam zyskać lojalne grono nabywców. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i serwisowaniu bram, a także fasad umożliwiło firmie Butzbach osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku.

Będąc wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Butzbach Industrietore jesteśmy zarazem spadkobiercami rozciągłej zachodniej tradycji cechującej się wyjątkową precyzją oraz konsekwentnym podążaniem w wyznaczonym kierunku.
Butzbach jako pierwszy opracował technikę wypełniania paneli bram wyjątkowym materiałem jakim jest włókno szklane, co czyni markę niezawodnym ekspertem w wykorzystaniu tego tworzywa. Dzięki jego właściwościom nasze bramy i systemy fasadowe charakteryzują się niezwykłą trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne, a także rzadko spotykanymi możliwościami aranżacyjnymi, umożliwiającymi montaż w niemal każdych warunkach.

Elegancja, precyzja i szczególny nacisk na indywidualne rozwiązania to cechy, które tworzą markę Butzbach. Gwarancją autentyczności naszych produktów i ich rzeczywistych walorów są setki obiektów referencyjnych na całym świecie. Do naszych klientów należą renomowane linie lotnicze, obiekty wojskowe, oraz międzynarodowe koncerny.

Biuro handlowe Warszawa

ul. Radzymińska 326
05-091 Ząbki
e-mail: handel@torsystem.com.pl